top of page
IMG_1884.jpeg

Sunset Garden

logo_Sunset_Garden_by_Melvin_Coxx_WHITE.png

Výjimečné hudební události na výjimečných místech s výjimečnými lidmi.

ZÁPADY SLUNCE

Pokud něco dokáže pohnout naší myslí i srdcem, je to kontrast elektronického soundu s krásami přírody. A kdy je příroda zahalena do nejkrásnější a nejintimnější atmosféry?

MISSION

Cílem Sunset garden je odlehčit neosobní atmosféru digitálního světa a velkých halových akcí, které jsou sice technicky skvěle propracované, nicméně začínají postrádat podstatu housové hudby. V současné době jsme přesyceni konzumem, hudebními styly i masami lidí, se kterými se musíme denně potkávat.

VYJÍMEČNOST

Pomalu zjišťujeme, že méně je někdy více a raději chceme strávit čas v okruhu pár přátel v příjemném prostředí, než celou noc s party people, které si druhý den nebudeme ani pamatovat. Tento komornější přístup se s životem tanečních večírků nevylučuje, naopak nám dává vstupenku na akci s daleko hlubším prožitkem.

HISTORIE

Sunset Garden by Melvin Coxx je spontánní projekt, který byl uspořádán v létě 2016 s malou hrstkou přátel na střeše OG Dvořák v Českých Budějovicích. Nyní se událost těší hojnému počtu návštěvníků a má svá unikátní místa, která jsou pro Sunset Garden charakteristická. 

DSC_4867.jpeg
bottom of page