top of page

O mně

Doba, kdy hudba sloužila jen jako prostředek pro hodinové dupání po parketě, pro mě skončila už dávno. Elektronická hudba může mít příběh stejně jako divadelní představení nebo muzikál. Během jedné noci lze zažít obrovské množství emocí, které se fanoušci rozhodli prožít právě s vámi. A každý event, každé vystoupení Melvina Coxxe by tomu mělo odpovídat. Nechci jen utvářet hudební sety, chci provézt hosty zážitkem, pobavit je, zanechat v nich vzpomínky vyvolávající skutečné pocity dlouho po tom, co akce skončila.

Můj přístup

Paradoxně je to právě osobní přístup, který proměnil akce jako Sunset garden a Live Poetic Show v eventy, na které se přijdou pobavit tisícovky lidí. Přesto se cítí jako na večírku nejbližších přátel, protože přesně taková komunita Melvina Coxxe je. Vyprodává pražské parníky i zájezdy na chorvatskou pláž Zrce, aby mohla být součástí dalšího nezapomenutelného příběhu.

DSC_4739.jpeg
P1000271.jpeg

Melvinova cesta

Prošlapání cesty vlastní produkce je pro mě zatím ještě malou pěšinou. Ale je to jediná cesta, která může dávat hudebníkovi ten správný smysl. Při skládání jsem čekal na pecku, která mi zazní v hlavě, podobně jako když slyšíte top hit v rádiu. Proto jsem s vydáním “Make me move“ tolik otálel. Trvalo mi, než mi došlo, že i nový track má svůj příběh, který se musí prožít a doladit do konce. Na konci celého toho procesu vznikne něco, s čím jste na začátku třeba ani nepočítali. To je právě to, co mě na produkci baví nejvíc. Nápady se hromadí, takže se můžete brzy těšit na novou tvorbu!

 
bottom of page